Enzyme Care (1)

Enzyme Care

Preparat do depilacji enzymatycznej. Efektywny jak laser!
ładowanie
885,60
PLN
499,38
PLN
za
szt.
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

 

Zestaw wystarczy na cały cykl zabiegów! W każdym dyspenserze ok. 90 pompek preparatu.
Np.do depilacji enzymatycznej 1 pachy wystarczy 0,5 - 1 pompki.

Duński preparat służący do zabiegów trwałej, profesjonalnej depilacji, dający efekt jak depilacja laserem. Opatentowana formuła produktu oparta na wykorzystaniu aktywności trypsyny - enzymu proteolitycznego naturalnego pochodzenia. Czynna substancja enzymatyczna wnikając do mieszków włosowych rozszczepia proteiny (białka) komórek macierzy (nabłonkowej części włosa), z której, w wyniku rogowacenia powstaje łodyga włosa. Odrost włosa zostaje zatrzymany, co prowadzi do stopniowego zaniku zbędnego owłosienia. Badania dermatologiczne potwierdziły skuteczność i hipoalergiczność Enzyme Care.

Zalety preparatu:

  • działa skutecznie na KAŻDY RODZAJ i KOLOR WŁOSA (w przeciwieństwie do metody laserowej lub IPL, które nie są efektywne dla włosów jasnych lub siwych)
  • opalona skóra nie ma wpływu na skuteczność zabiegu
  • zabieg można wykonywać przez cały rok
  • przeznaczony do stosowania na całe ciało, również na twarz i strefy intymne
  • może być stosowany przez wszystkich - kobiety i mężczyzn, którzy nie mają przeciwwskazań do depilacji pastą cukrową lub woskiem
  • sesja z EpilaDerm Enzyme Care jest bezbolesna i trwa zaledwie kilka minut
  • zabieg ma również działanie przeciwzapalne - zapobiega podrażnieniom skóry i wrastaniu włosów
  • DUŻA WYDAJNOŚĆ preparatu pozwala na wykonanie WIELU ZABIEGÓW Z JEDNEGO ZESTAWU. W jednym opakowaniu preparatu znajduje się ok.90 POMPEK. Aby skutecznie wydepilować np. wąsik potrzeba ok.1/2 pompki.

WAŻNE!

Przed użyciem preparatu Enzyme Care należy przeprowadzić dokładną depilację pastą cukrową Sugar Paste, woskiem lub depilatorem elektrycznym (ewentualnie za pomocą pęsety z mniejszych partii ciała np. brwi, wąsik), aby odsłonić mieszki włosowe pozwalając na wniknięcie enzymu. Nie używać talku lub pudru.


UWAGA! 

Zaraz po depilacji, przed aplikacją enzymów trzeba dokładnie przemyć skórę letnią wodą. Do oczyszczenia skóry NIE UŻYWAĆ PREPARATÓW NA BAZIE OLEJKÓW, gdyż mogą one utrudnić wniknięcie enzymów do mieszków włosowych!

  

Dodatkowe informacje na temat zabiegów preparatem Enzyme Care:

Aby osiągnąć najlepsze efekty ważne jest zachowanie systematyczności w trakcie trwania całego procesu depilacji. Pomiędzy zabiegami nie należy przeprowadzać innych metod usuwania zbędnego owłosienia ponieważ może to wydłużyć czas trwania całkowitej depilacji i zwiększyć liczbę zabiegów potrzebnych do osiągnięcia pożądanego efektu. Dopuszczalne jest jedynie golenie lub przycinanie zbędnego owłosienia. Enzyme Care działa przede wszystkim na włosy w ich pierwszej fazie wzrostu, fazie anagenowej.

Zalecany odstęp między zabiegami na twarzy wynosi 4 tygodnie, na pozostałych częściach ciała 5-6 tygodni. Jak wykazały testy cały proces depilacji może wymagać od 8 do 12 sesji w zależności od ilości i rodzaju włosów. Po każdym zastosowaniu preparatu Enzyme Care można oczekiwać, że odrost włosów będzie zredukowany do ok. 20%, a czas odrostu wydłużony.

Przeciwwskazania do zabiegu związane są wyłącznie z koniecznością przeprowadzenia depilacji woskiem lub pastą cukrową przed aplikacją preparatu Enzyme Care. Mogą to być liczne znamiona barwnikowe, choroby skóry (takie jak opryszczka, stany zapalne, łuszczyca, alergie), zaburzenia krzepliwości, ciąża.

 

 

 

 

Specyfikacja

Pojemność: 2 x 30 ml
Epiladerm Enzyme Complex: Propylene Glycol, Calcium Chloride, Protease, Beheneth-10
Epiladerm Accelerator: Aqua, Carbomer, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Salicylic Acid
Powiązane produkty
Sugar Paste
Sugar Paste
146,00 PLN
99,63 PLN
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl