Regenerating BodyLotion (1)

Regenerating BodyLotion

Ekskluzywny balsam przeciwdziałający starzeniu się skóry.
ładowanie
125,00
PLN
za
szt.
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

Karta "Opis" pozwala uzupełnić treść dotyczącą produktu, zawarty jest tu zarówno krótki opis widoczny w listingu kategorii, jak i długi opis widoczny w karcie produktu. Długiego opisu użyć możemy także do uzupełnienia Opisu Uniwersalnego.

W sekcji znajdującej się poniżej pokazany jest podgląd pola Długi opis, a dalej wstawiona została zmienna odpowiadająca za wyświetlenie właśnie długiego opisu produktu, w tym opisie, który właśnie czytasz - Uniwersalnym opisie produktu.

PO REJESTRACJI - SPECJALNA CENA DLA SALONÓW KOSMETYCZNYCH

To ekskluzywny balsam zawierający aktywne kolostrum i rozpuszczalną w wodzie witaminę A. Długotrwale poprawia strukturę skóry oraz jej elastyczność. Działa przeciwstarzeniowo i regeneracyjnie – gwarantuje zdrową i aksamitną skórę. Kolostrum odżywia skórę i poprawia jej strukturę. Unikalna formuła rozpuszczalnej w wodzie witaminy A nie tylko przeciwdziała przedwczesnemu starzeniu się skóry oraz zmarszczkom, ale także zapewnia skórze regenerację.

Zastosowanie:
1 do 2 razy dziennie, szczególnie na miejsca o suchej skórze.Po 3 miesiącach stosowania: +18% poprawy elastyczności skóry oraz +31% wzrostu grubości skóry.

Powyżej, na obrazku po lewej widzimy konfigurację opisu, a po prawej widnieje efekt wstawienia zmiennej z długim opisem.

Aby użyć w opisie wybranego produktu Uniwersalnego opisu, należy w edycji produktu, w karcie Opis wybrać opcję znajdującą się po prawej stronie "Pole opisu: Uniwersalny opis".

Następnie przejdź do sekcji Uniwersalny opis i stwórz go, klikając w przycisk Otwórz edytor.

Jeżeli chcesz użyć Uniwersalnego opisu dla wszystkich produktów domyślnie, przejdź do karty Asortyment -> Produkty -> Ustawienia i zmień wybór dla "Źródło opisu produktu: " na "Pole Uniwersalny opis".

Więcej o Uniwersalnych opisach znajdziesz w pomocy na stronie:

https://sellingo.pl/pomoc/czym-sa-uniwersalne-opisy-produktow-do-czego-sluza-i-jak-ich-uzywac

Specyfikacja

Pojemność: 200 ml
Składniki: Aqua, Cellulose Gum, Glycine Soja, Propylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Palm Glycerides, Phenoxyethanol, Rapeseed Glycerides, Parfum, PEG-20 Methyl Glucose Sesquistearate, Methyl Glucose Sesquistearate, Myristic Acid, Colostrum, Cetearyl Alcoho
Powiązane produkty
Enzyme Care
Enzyme Care
989,00 PLN
Primer
Primer
90,00 PLN
Sugar Paste
Sugar Paste
160,00 PLN
Inhibitor
Inhibitor
120,00 PLN
Enzyme Peeling
Enzyme Peeling
120,00 PLN
Pure Skin
Pure Skin
120,00 PLN
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl